Media

Onze gevels zien er allemaal hetzelfde uit. Zo stralen we eenduidigheid uit. Aan ons duidelijke Eurotyre logo kan iedereen ons altijd herkennen. Het staat voor een constante kwaliteit en betrouwbaarheid. Een goede service en een bedrijf waar de klant centraal staat.

 

U vindt ons regelmatig in de media. Zowel nationaal als internationaal wordt er voortdurend hard gewerkt aan onze naamsbekendheid. Ook binnen zijn eigen markt weet Eurotyre zich te profileren; Eurotyre is vaak te zien op commerciële beurzen en andere manifestaties.

 

Publiciteit houden we graag zo herkenbaar mogelijk. Daarom werkt Eurotyre samen met een reclamebureau dat alle inlichtingen en gegevens beheert. Elk bedrijf dat bij ons aangesloten is kan op elk ogenblik gebruikt maken van dit bureau voor de uitwerking van publicitair materiaal. Zo is ook op dit terrein kwaliteit gewaarborgd.


Ga naar de media downloads >




Eurotyre Nederland



Eigen & Wijze Communicatie HOME CONTACT ADRESSEN Naar boven ^